Ana sayfa

Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Tek etkili Hidrolik Ram satış için
iyi kalite Tek etkili Hidrolik Ram satış için
Müşteri yorumları
Hizmet çok iyi, Teslimat hızı çok hızlı, ürün kalitesi çok mükemmel

—— Midilli anne

DALLAST hidrolik silindiri birkaç yıl kullanıldığında, müşteri yanıt kalitesi çok iyi, ürün garanti süresince hiç bu konuda bir soru çıkmadı.

—— Jack Lu

DALLAST sıkı QC üretim süreci, Çok ürün kalitesini ve ürün hizmetlerini tanımak.

—— havlu kumaş

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Shenzhen Dallast Technology Co, Ltd yeni ürün tasarımı geliştirme ve ürün kapasitesi sağlayabilir profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir. DALLAST yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda bazı altın madalya kazandı, DALLST birçok ürün "faydalı model patent belgesi" vardır, DALLAST GB / T19001- 2000 IDT ve ISO9001 olmuştur: 2000S kalite sertifikası, Shenzhen Dallast Technology Co, Ltd ayrıca iç kredi değerlendirme merkezi AAA kredi Sertifika, iç piyasada yüksek bir üne sahiptir, bir dizi hidrolik silindir ürünleri güçlü bir uluslararası rekabet avantajı var. Shenzhen Dallast Technology Co, Ltd büyük ve yüksek basınçlı hidrolik silindirler deniz / köprü / offshore sondaj kuleleri ile sert ortamların zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. DALLAST hidrolik silindirler de yürüyüş ekipmanı ve endüstriyel ekipman için yüksek kalitededir. DALLAST ekibi ayrıca bazı modellerde kullanılan bazı mikro Nimi hidrolik silindirlerini geliştirdi, DALLAST en küçük hidrolik silindir çapı 5 mm, 3 mm piston kolu, profesyonel oyuncuların ihtiyaçları ile başarılı bir eşleşme geliştirdi. DALLAST ayrıca denizcilik endüstrisindeki bazı sert ortamlar için hidrolik silindirlerde seramik piston çubukları kullanır. Yurtiçinde ve yurtdışında büyük hidrolik silindir projelerine başarılı çözüm.

  Profesyonel ekibimiz ve işçilerimizle, çeşitli gereksinimlerinizi karşılamak için hidrolik silindir tasarımı ve üretimi yapıyoruz.

  Her yönünü kontrol ediyoruz, böylece müşteriler müşteri sorgulama ürünlerinden müşteri siparişlerine kadar hizmetten daha çok memnun kalıyorlar.

  Ayna etkisi

  Bekleme Testi

  Sprey boyama

  paket

  Test ekipmanı

 • OEM / ODM

  Özel hizmet

  • 1 Farklı Renk
  • 2 Marka ve Logo Özelleştirme
  • 3 delik boyutu, brok
  • 4 itme ağırlığı
  • 5 kapalı uç
  • 6 Kurulum yöntemi
 • Ar-Ge
  Farklı yürüme tesisleri ve endüstriyel tesislerde kullanılmak üzere normal hidrolik silindirler tasarlayabiliriz. Köprü ve açık deniz platformlarına uygulanacak büyük hidrolik silindirler de tasarlayabilir ve üretebiliriz. Firmamız tarafından geliştirilen özel hidrolik silindirler, korozyon direnci gibi sert ortamlarda çalışabilir. Bazı profesyonel oyuncular için model ekipmanlarda bazı mikro nimi hidrolik silindirler geliştirebiliriz

İletişim bilgileri
Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Aasin

Tel: +8613202289099

Faks: 86-755-32948288

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)