Ana sayfa

Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd.

Şirket profili

Şirket Profili

Shenzhen Dallast Technology Co, Ltd profesyonel tasarım, üretim ve satış ile entegre hidrolik silindir üretim kuruluştur. Şirket, hidrolik silindir çeşitli uzmanlaşmıştır. Yaygın olarak damperli kamyonlar, damperli römorklar, çöp kamyonları, ekskavatörler, yükleyiciler, forkliftler, vinçler ve diğer projeler, gemiler, madencilik makineleri ve itfaiye araçları, sanitasyon araçları ve diğer özel araçlar, Tarım makineleri, ağır makine ve diğer birçok alanda.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
On yıllarca yağış sürecinden sonra şirket, şirketin iş geliştirme yeteneklerini yönlendirmek için üretim sürecine, teknoloji araştırma ve geliştirme yeteneklerine olgun bir Ar-Ge'ye sahiptir. Ürünler ağırlıklı olarak inşaat makineleri, tarım makineleri, gemiler, köprüler vb. Için kullanılır ve müşteri talebine göre özel hidrolik silindir tasarımı ve üretimi yapılır. Şirketler, "insan odaklı, öncü ve yenilikçi, müşterilere tatmin edici hizmet sunmaya devam ediyor", 2016 yılında İş Geliştirme Departmanı'na, uluslararası markaların ticaretini geliştirmek için kayıtlı Shenzhen Dallast Technology Co, Ltd ve DALLAST'a bağlı.
Umarız dürüstlük, inovasyon, işbirliği ve şirketin kazan-kazan ruhu ve personelimizin işçiliği ile daha iyi hizmet vermeyi umuyoruz.

Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : DALLAST

No. Çalışanları : 100~1000

Yıllık satış : 10000000-15000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Tek etkili Hidrolik Ram satış için iyi kalite Tek etkili Hidrolik Ram satış için iyi kalite Tek etkili Hidrolik Ram satış için iyi kalite Tek etkili Hidrolik Ram satış için